*** Penzion Adam /ubytovanie Horni Plana

Penzion Horni Plana Adam
Ubytovanie na Šumave Horní Planá južné Čechy : Penzión ADAM ponúka komfortné ubytovanie v centre mesta Horní Planá v lokalite Lipno, Šumava. Penzión je situovaný v strede námestia, v kľudnej časti a je výborným strategickým bodom pre výlety a pobyt. V dostupnom okolí penziónu je aj lyžiarsky areál Hochficht a Kramolín.

Horní Planá Lipenské jazero penzión Adam ubytovanie :
Nový penzión disponuje 25 lôžkami v 6 izbách vrátane 2 apartmánov vybavených kuchynským kútom. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (WC + sprchovací kút). Izby sú vkusne a štýlovo zariadené, vybavené TV, chladničkou, varnou kanvicou a základným riadom pre prípravu raňajok.

Penzión Adam ubytovanie na Lipně Horní Planá izby :
3 trojpostelové izby, 1 x štvorpostelová izby, 2x apartmán, trojpostelová izba s možnosťou dvoch prísteliek, kuchyňa. Dvojlôžková izba so samostatnou spálňou s jedným až 2 lôžkami, možnosť 2 prísteliek + kuchyňa. Kuchyne sú vybavené kuchynským kútom vrátane chladnička, mikrovlnná rúra, varič, varná kanvica a kompletné príslušenstvo.

Adam ubytovanie penzión Horní Planá Lipno Šumava služby :
K penziónu patrí uzamykatelné osvetlené parkovisko pre autá a uzavretý priestor pre bicykle, lyže - zdarma. Detská postieľka k dispozícii za jednorazový príplatok za pobyt 200 Sk. Pes je povolený len po domluvě za poplatok 150 Sk / noc.

Penzion Horní Planá ubytovania Adam retaurace :
Vlastná reštaurácia v penzióne je pre verejnosť uzavretá. Reštauráciu možnosť využiť k rôznym akciám - firemné večierky, stretnutia spolužiakov, školenie, workshop. Po dohode Vám zabezpečia nealkoholické i alkoholické (točené pivo aj vo fľaše, víno) nápoje a občerstvenie. Celodenné stravovanie je možné v príjemnom nefajčiarskom prostredí reštaurácie cca 40 m od penziónu.

Šumava Horní Planá ubytovanie na juhu Čiech Penzión Adam okolie:
Horní Planá leží v nadmorskej výške 776 m. Výlety na bicykli i pešo do prírody, múzeum. V zime lyžovanie, bežkárské trasy, korčuľovanie na zamrznutej hladine jazera. Autobusová 200 m, vlaková stanica 4 minúty chôdze. Pláž a preprava cez Lipenskú priehradu 300 m. V okolí hrad Rožmberk, zrúcaniny Vítkov Hrádek a Dívčí Kámen, kláštory vo Vyššom Brode a Zlaté Korune. Technické pamiatky napr. Schwarzenberský kanál alebo vnútro samotnej Lipenskej priehrady.
Penzion Horni Plana Adam - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Horni Plana Adam - hotel má reštauráciuPenzion Horni Plana Adam - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Horni Plana Adam - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Horni Plana Adam - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Horni Plana Adam - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Horni Plana Adam - Izby s vlastnou toaletou